mihail.serverquake.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

+3
alexursu85
Pk^Nuke
Mihail
7 participanți

In jos

Ce gandesc majoritatea codati

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_lcap9%Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_lcap27%Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_lcap36%Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_rcap 36% 
[ 4 ]
Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_lcap27%Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri I_vote_rcap 27% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  Mihail Joi Dec 23, 2010 10:33 pm

Prerea mea e ca ei nu stiu sa joce si ca sa nu se faca de ras folosec coduri Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre Mihail in Lun Feb 28, 2011 8:09 pm, editata de 1 ori
Mihail
Mihail
Admin
Admin

Mesaje : 63
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Vanatori-Neamt Jud.Neamt

https://mihail-serverquake.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Pk^Nuke

Mesaj  Pk^Nuke Dum Dec 26, 2010 6:25 pm

nu jukati cu coduri ptr ca admini vor fi cu ochi pe voi tot timpul si parerea mea codurile nu te fac mai bun ci doar esti un jukator care va primi ban sau destroy

Pk^Nuke
Incepator
Incepator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 40
Localizare : floresti ph

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Re: Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  alexursu85 Dum Dec 26, 2010 6:43 pm

nu folositi coduri pt ele va fac mai buni pentru moment dar cand apare un admin o sa va faca cadou un destroy sau ban permanet.un codat care revine pe acelasi server unde a primit destroy o sa fie luat un considerare ca codat chiar daca nu mai foloseste cod in momentul respectiv.va zic din experienta mea ca sunt admin si pe alte servere si cand vad un player care iam dat destroy pt cod ca intra din nou pe serv il scanez de multe ori ca sa vad daca are cod si daca intradevar are cod ii mai fac cadou destroy ,ban depinde de situatie
alexursu85
alexursu85
Adminii Serverului
Adminii Serverului

Mesaje : 12
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 28
Localizare : vanatori neamt

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Admin Jmk

Mesaj  Jmk Mier Ian 12, 2011 6:51 pm

Daca joci cu cod nu mai are farmec cs Wink!
Jmk
Jmk
Admin
Admin

Mesaje : 25
Data de inscriere : 10/01/2011

https://mihail-serverquake.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Re: Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  ADitzuuu Dum Ian 16, 2011 9:19 pm

as copcii facuti pentru alocatie:))

sfatu meu

lasati codurile

:X:X:

jucati frumos


o data ce jucati cu cod va faceti din ce in ce mai buti

:X alien alien alien alien alien
ADitzuuu
ADitzuuu
Incepator
Incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Tg NEamt

http://s3tok-boy.hi5.com

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty ;)

Mesaj  Mihail Dum Ian 16, 2011 9:23 pm

Prerea mea despre tine la inceput asta era ptr ca imi luam numa head si acum imi dau seama ce e ala counter :X
Mihail
Mihail
Admin
Admin

Mesaje : 63
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Vanatori-Neamt Jud.Neamt

https://mihail-serverquake.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Re: Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  ADitzuuu Dum Ian 16, 2011 9:25 pm

ms ms ms ms :X

:*

alien alien alien alien alien

ma bucur ca ai inteles ca joc frumos fara cod :X
ADitzuuu
ADitzuuu
Incepator
Incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Tg NEamt

http://s3tok-boy.hi5.com

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Cu codul nu esti mai bun!

Mesaj  Costy Joi Ian 27, 2011 6:56 pm

Daca folosesti un cod de exemplu aimbot/wall nu devii mai bun la Counter-Strike,ci doar faci fraguri mai multe si esti fericit ca ai un scor de invidiat,insa frumusetea jocului se pierde stiind ca tu ai sanse sa ii omori pe toti si ei nu pot face nici un frag Wink
Costy
Costy
Incepator
Incepator

Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 28
Localizare : Vanatori-Neamt Jud.Neamt

https://mihail-serverquake.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Re: Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  enerky Lun Feb 28, 2011 7:31 pm

sa stiti ca si eu am jucat q cod....am folosit aim si speed si silent aim pe vremea cand aveam eu server hostat de mine dar aveam doar satisfactia sa fiu primul in top si de obicei cand intram eu pe server ramaneam singur....ieseau toti.....si se spune ca, codurile te ajuta sa inveti cs....dar nu e adevarat....cat am jucat cs cu cod nu am invatat nimic.......aqma pot sa ma laud ca stiu cat de cat cs Very Happy asa ca jucati fara coade Smile Wink

enerky
Adminii Serverului
Adminii Serverului

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 30
Localizare : poiana teiului

Sus In jos

Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri Empty Re: Ce credeti ca gandesc majoritatea jucatorilor care folosesc coduri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum